نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی خوب

در انتخاب معلم خصوصی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 

اول سلامت اخلاقی و حرفه ای

قطعا مهمترین و اصلی ترین موضوع هنگام انتخاب معلم خصوصی، توجه به سلامت اخلاقی فردی است که برای آموزش خود یا  فرزندتان در نظر گرفته اید، در این بخش حتما از دبیرانی استفاده کنید که دارای تاییدیه گزینش آموزش و پرورش میباشند زیرا در صدور این تاییدیه بسیار سخت گیری ­شود و هر کسی از فیلتر اخلاقی هسته مرکزی آموزش و پرورش نمیتواند عبور نماید. متاسفانه در سال های اخیر تعداد زیادی از افراد بدون داشتن مجوز  روی به تدریس خصوصی آورده اند. به هیچ وجه از روی آگهی های تبلیغاتی روی درب منازل و نیز آگهی های اینترنتی افراد غریبه را به حریم خصوصی و خانوادگی خود وارد نکنید در اینجا شایان ذکر است تمام دبیران اعزامی از سمت موسسه ما ( کارنامه خرد)    دارای مجوز کار از سوی هسته گزینش آموزش و پرورش میباشند.

دوم: به سراغ ارزان قیمت ها نروید!

اگرچه آیتم مالی از نظر خیلی خانواده ها بسیار مهم تلقی میشود اما به خاطر داشته باشید، دبیران ارزان قیمت که در تبلیغات محیطی فراوان آنها را میبینید اکثرا از دانشجویان تازه کار بوده که سابقه چندانی در امر آموزش نداشته و صرفا به عنوان یک کار پارتایم دانشجویی و موقت به آن نگاه میکنند.  همین سال گذشته بود که خانواده محترمی با پرداخت هزینه کم به یکی از همین دوستان تازه کار نتیجه ای جز مردودی در 3 درس برای فرزندشان چیزی عایدشان نشد. پس توصیه میکنیم به هیچ وجه به سراغ ارزان قیمت ها نروید. دوست خوبم دکتر محمدی  این دسته از دبیران ارزان قیمت و تازه کار را را به ساندویچ فلافل تشبیه میکنند!!  یعنی اگرچه ارزان و گذراننده امور هستند ولی آخر و عاقبت خوشی نصیب شما نمی­کنند!!

ما در مجموعه ی کارنامه خرد فقط و فقط منحصرا از دبیران برند و به نام استفاده مینماییم تمام دبیران از مولفین کتاب های پر مخاطب و یا از دبیران پرمخاطب فیلم های آموزشی( از قبیل قلمچی و گاج و پرواز کنکور و  گاجینو و ….)   میباشند.

دبیران کارنامه خرد از لحاظ دستمزد از گرانترین دبیران ایران میباشند، به هر حال برای در اختیار داشتن بهترین ها باید هزینه کرد وما کیفیت خوب آموزشی را حق مشتری میدانیم   ( جهت مشاهده نام اساتید و رزومه اساتید کلیک کنید)

  سوم: نمونه تدریس ها و سوابق را در گوگل سرچ کنید

قبل از به کار گیری دبیر خصوصی، حتما نمونه تدریس آنها را مشاهده کنید، ممکن است دبیری بسیار شهیر و کارامد باشد اما نوع تدریس با روحیه شما سازگاری نداشته باشد.پس قبل از شروع ابتدا فیلم نمونه تدریس اساتید خصوصی را نگاه موشکافانه نمایید.

تگ ها: , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

کلیه حقوق مربوط به کارنامه خرد می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است