بهترین آموزشگاه های علمی و کنکور در تهرانپارس و شرق تهران کدامند؟

از قدیم توی شرق تهران و تهرانپارس معمولا آموزشگاه های خوب وجود نداشته و هنوزم نداره و بچه های شرق تهران معمولا برای کلاسهای آموزشی با دبیرهای خوب مجبورن به جاهای دیگه شهر برن.

اگر توی شرق تهران زندگی میکنید، کلاسهای حضوری کارنامه خرد که در زیر پل سیدخندان تشکیل میشه بهترین گزینه برای شماست.

کارنامه خرد توسط استاد مهدی باباخانی و استاد سامان سلامیان اداره میشه. این دو تا استاد هستن برجسته ترین مربیان برای کنکور پزشکی و رشته ریاضی. کلاسهای کارنامه خرد واقعا با دقت اداره میشن و توسط دبیران برند ایران اجرا میشن.

تو موسسه کارنامه خرد، دو نوع کلاس دارن که هر کدوم جداگونه باهم برگزار میشن.

الف) کلاسهای حضوری

ب) کلاسهای آنلاین

که شما به راحتی می‌تونی یکی از این دوتا رو انتخاب کنی.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با شماره‌های زیر تماس بگیرین:

26401062-021 یا 91091868-021

در تهران، بیشتر آموزشگاه‌های کنکور از استادان خوب برای ارائه خدمات آموزشی استفاده می‌کنند، اما تمایز اصلی مجموعه کارنامه خرد اینه که از دبیران برند با رنکینگ برتر استفاده می‌کنه، که اونا جزء بهترین دبیران ایران هستند.

اگر تصمیم دارید از خدمات مجموعه آموزشی کارنامه خرد استفاده کنید، درس ریاضی توسط استاد سامان سلامیان – رنکینگ شماره یک دبیران ریاضی ایران، و درس فیزیک توسط استاد مهدی باباخانی – رنکینگ شماره یک دبیران فیزیک ایران تدریس می‌شود. همچنین درس زیست شناسی توسط استاد همایونی – رنکینگ شماره یک دبیران زیست ایران در مجموعه کارنامه خرد تدریس می‌شود.

موسسه کارنامه خرد واقعا یکی از گران‌ترین و بهترین مراکز آموزشی کنکور در ایرانه، و تنها محلیه که فقط از بهترین دبیران و رده‌بندی اول ایران استفاده می‌کنه.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس ، دانش‌آموزان فعالانه در فعالیت‌ها و تمرینات گروهی شرکت می‌کنن و با همکاری دیگران ارتباط برقرار می‌کنن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس این آموزشگاه‌ها از طریق تجربه و فعالیت‌های عملی به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مفاهیم رو بهتر یاد بگیرن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس معلمان این کلاس‌ها در آموزشگاه‌های برتر شرق تهران، دانش‌آموزان رو تشویق و هدایت می‌کنن تا در انجام فعالیت‌ها و پروژه‌ها رهبری کنن و مسئولیت بپذیرن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس از روش‌های مختلفی برای آموزش استفاده می‌شه اینجا، از حل تمرین گروهی، تست زنی و، پروژه‌های تحقیقاتی و استفاده از فناوری.

همچنین، اینجا یک محیط صمیمی و دوستانه داریم که دانش‌آموزان به راحتی با هم همکاری می‌کنن و یکدیگر رو تشویق می‌کنن تا در پیشبرد یادگیریشون تلاش کنن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس ، دانش‌آموزان تشویق می‌شن تا در کلاس‌ها به خلاقیت و نوآوری در حل مسائل و ایده‌پردازی بپردازن.

معلمان در این آموزشگاه‌ها بازخورد مثبتی به دانش‌آموزان می‌دهن و عملکردشون رو تشویق می‌کنن، که باعث میشه دانش‌آموزان با اعتماد به نفس و انگیزه بیشتر به یادگیری بپردازن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس می‌شه این آموزشگاه‌ها رو به عنوان فضایی توصیف کرد که به دانش‌آموزان اجازه می‌ده که با آرامش و با دست‌یابی به بینش‌های نوآورانه و خلاقانه، برای آزمون‌های کنکور آماده بشن. معلمان به عنوان همکار با دانش‌آموزان کار می‌کنن و اون‌ها رو تشویق می‌کنن تا تفکری نوآورانه داشته باشن و با استفاده از روش‌های تدریس جدید، مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون‌های کنکور رو یاد بگیرن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی، اهمیت بسیاری به آموزش اخلاقی و تربیت دانش‌آموزان می‌دهد. ارزش‌های اخلاقی مثل رشد شخصی، احترام به هم و هم‌دیگری در یادگیری به طرز ویژه‌ای تاکید شده است. این محیط اخلاقی سالم می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا به خوبی مدیریت کنند و به علاقه‌مندی به یادگیری و پیشبرد خود در مسیر کنکور بپردازن.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور و تقویتی در تهرانپارس تمرکز بر تعاملات نوآورانه و مشارکت دانش‌آموزان است. معلم‌ها به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند تا ایده‌ها، نظرات و انگیزه‌هایشان را به اشتراک بگذارند. این مشارکت فعال، علاوه بر افزایش تفکر انتقادی و خلاقیت، روحیه و انگیزه دانش‌آموزان را تقویت می‌کند.

 

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور تهرانپارس به دانش‌آموزان فرصت می‌دهد تا به طور پیوسته در مسیر تدریس کنکور پیشرفت کنند و توانایی‌های خود را به بهترین شکل نشان دهند.

برنامه‌های درسی متنوعی در این آموزشگاه وجود دارد که شامل تمرینات و سؤالات گوناگون از مباحث کنکور می‌شود. این برنامه‌ها، با توجه به نیازها و سطح آموزشی هر دانش‌آموز، سفارشی شده و به ارائه مفاهیم اساسی و تمرینات عملی برای ارتقای توانایی‌های دانش‌آموزان کمک می‌کند.

در بهترین آموزشگاه‌های کنکور شرق تهران و در بهترین آموزشگاه‌های کنکور تهرانپارس به دانش‌آموزان این امکان داده می‌شود که در یک محیط تحریک‌زا و الهام‌بخش به تفکر بپردازند. از منابع آموزشی جذاب و متنوع استفاده می‌شود تا دانش‌آموزان بتوانند خلاقیت خود را در مسیر یادگیری بیان کنند. با ارائه مثال‌های عملی، مسئله‌محور و تمرینات گوناگون، دانش‌آموزان به طور خودبخود به یادگیری فعال دعوت می‌شوند.

معرفی مجموعه کارنامه خرد

مجموعه آموزشی کارنامه خرد، کار خود را از سال 1389 در زمینه خدمات آموزش و تدریس خصوصی و گروهی توسط دبیران برند ایران آغاز نموده است. خدمات آموزشی کارنامه خرد، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه می­گردد. مفتخریم در کارنامه خرد تمام خدمات آموزشی (از قبیل تدریس خصوصی حضوری و تدریس خصوصی آنلاین و کلاس های آنلاین گروهی) را توسط دبیران مرجع و شهیر و برند ایران حضورتان ارائه می­نماییم

مجموعه آموزشی کارنامه خرد با مدیرت مهندس مهدی باباخانی (رنکینگ شماره 1 دبیران فیزیک ایران) و با نظارت مستقیم ومستمر ایشان اداره می­گردد.

به استحضار میرساند،اصلی ترین تفاوت مجموعه کارنامه خرد با سایر رقبای کاری در مارکت آموزشی ایران، استفاده از دبیران برند ایران میباشد. در این مجموعه آموزشی، منحصرا از دبیران نامی و برند ایران استفاده می­گردد.

فرهیختگان گرامی به خاطر داشته باشید که در تمام دنیا، استفاده از خدمات برتر شامل هزینه های بیشتر می­گردد. ما انسانها همواره به دنبال برترین ها هستیم.بهترین پزشک، بهترین رستوران، بهترین خدمات……. پس قبل از آنکه برای مشاوره با ما و استفاده از دبیران این مجموعه تصمیم بگیرید، توصیه می­کنیم نام و رزومه دبیران مورد نظرتان را سرچ کنید.و پیش از از هماهنگی، رنکینگ دبیران ایران و نمونه فیلم تدریس دبیران را  در اینترنت سرچ نمایید.

با کارنامه خرد، آموختن توسط اساتید برند ایران را تجربه کنید.

کادر اساتید کارنامه خرد:

 

رزومه استاد سامان سلامیان مدیر دپارتمان ریاضی کارنامه خرد ( جهت مشاهده کلیک فرمایید  )

رزومه سامان سلامیان

 

 

رزومه استاد مهدی باباخانی مدیر دپارتمان فیزیک کارنامه خرد   ( جهت مشاهده کلیک فرمایید  )

بهترین کلاس نکته و تست فیزیک

 

رزومه استاد مهدی برقعی مدیر دپارتمان مشاوره کارنامه خرد  ( جهت مشاهده کلیک بفرمایید  )

مهدی برقعی مشاور کنکور

 

 رزومه استاد حسن پلویی مدرس شیمی ( جهت مشاهده کلیک فرمایید )  

دکتر حسن پلویی

شیمی دکتر پلویی

رزومه استاد سهیل بابازاده مدرس ریاضی کارنامه خرد  ( جهت مشاهده کلیک بفرمایید  )

 

رزومه دکتر زهرا همایونی مدرس زیست شناسی( جهت مشاهده کلیک فرمایید )

 

 

رزومه دکتر پوریا آزاد مدرس زیست شناسی ( جهت مشاهده کلیک فرمایید )

پوریا آزاد

 

رزومه مهندس رضا فکری کیا مدرس ریاضیات ( جهت مشاهده کلیک فرمایید )

رضا فکری کیا

 

رزومه دکتر رها مسیح مدرس هندسه و گسسته ( جهت مشاهده کلیک فرمایید)

رها مسیح

 

رزومه مهندس محمد شفیعی علویجه مدرس شیمی (جهت مشاهده کلیک کنید)

شیمی محمد شفیعی

 

رزومه مهندس امیر احمد میرسعید (جهت مشاهده کلیک کنید)

 

سایر لینکهای مفید و پیشنهادی به شما: 

برنامه کلاسهای کارنامه خرد (اینجا کلیک کنید)

 

قیمت کلاسها و انواع کلاسها و دوره ها (اینجا کلیک کنید)

 

روش ثبت نام در کلاسهای کارنامه خرد (اینجا کلیک نمایید)

اساتید کارنامه خرد

در بهترین کلاسهای کنکور شرق تهران و در بهترین کلاسهای کنکور تهرانپارس معلمان در این کلاس‌ها با اعمال استراتژی‌های تدریس موثر و با توجه به تازه‌ترین تغییرات در آزمون‌های کنکور، از معلمان تخصصی برای آموزش و راهنمایی دانش‌آموزان استفاده می‌کنند. این مربیان با تجربه و آشنایی عمیق با مباحث کنکور، به دانش‌آموزان در یادگیری مطالب آزمون کمک می‌کنند و راه‌حل‌های مؤثر را به آنها ارائه می‌دهند.

 

تگ ها: , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

کلیه حقوق مربوط به کارنامه خرد می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است