کلاس انلاین شیمی کارنامه خرد

جهت هماهنگی کلاس انلاین شیمی کنکور و شیمی پایه با دبیران برند ایران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

کالسنتر کارنامه خرد  02126401062

مجموعه آموزشی کارنامه خرد با مدیرت مهندس مهدی باباخانی (رنکینگ شماره 1 دبیران فیزیک ایران) و با نظارت مستقیم ومستمر ایشان اداره می­گردد و هم اکنون بهترین کلاس انلاین شیمی کنکور با تدریس استاد پیمان خواجوی مجد در کارنامه خرد برگزار میگردد.

دکتر پیمان خواجوی مجد،نویسنده کتاب هفت کنکور قلمچی و نوسینده شیمی دوردنیا در چهار ساعت موسسه گاج و برترین استاد شیمی کنکور پس از تغییر نظام آموزی ایران میباشد

جهت هماهنگی کلاس انلاین شیمی کنکور و شیمی پایه با دبیران برند ایران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

کالسنتر کارنامه خرد  02126401062

لینک مشاهده رزومه دبیران برند ایران و هزینه کلاسهای آنلاین (اینجا کلیک کنید)

پیمان خواجوی مجد

به استحضار میرساند،اصلی ترین تفاوت مجموعه کارنامه خرد با سایر رقبای کاری در مارکت آموزشی ایران، استفاده از دبیران برند ایران میباشد. در این مجموعه آموزشی، منحصرا از دبیران نامی و برند ایران استفاده می­گردد.

فرهیختگان گرامی به خاطر داشته باشید که در تمام دنیا، استفاده از خدمات برتر شامل هزینه های بیشتر می­گردد. ما انسانها همواره به دنبال برترین ها هستیم.بهترین پزشک، بهترین رستوران، بهترین خدمات……. پس قبل از آنکه برای مشاوره با ما و استفاده از دبیران این مجموعه تصمیم بگیرید، توصیه می­کنیم نام و رزومه دبیران مورد نظرتان را سرچ کنید.و پیش از از هماهنگی، رنکینگ دبیران ایران و نمونه فیلم تدریس دبیران را  در اینترنت سرچ نمایید.

قطعا استفاده از افراد تازه کار (با خدمات ارزان قیمت) وسوسه انگیز است ولی در نهایت باعث اتلاف پول و زمان شما خواهد شد. انگلیسی ها یک ضرب المثل معروف دارند که می­گوید هنوز آنقدر پولدار نشده ام كه جنس ارزان خریداری نمایم.

با کارنامه خرد، آموختن توسط اساتید برند ایران را تجربه کنید.

 

جهت مشاهده رزومه اساتید و فیلم نمونه تدریس اساتید در کلاس های انلاین کارنامه خرد( اینجا کلیک نمایید)

 

جهت مشاهده روش های ثبت نام در کلاس های انلاین کارنامه خرد( اینجا کلیک نمایید)

 

جهت مشاهده برنامه کلاس های آنلاین در  کارنامه خرد( اینجا کلیک نمایید)

 

قیمت کلاس آنلاین

کلاس های آنلاین کارنامه خرد

 

 

بستر و پایه کلاس های آنلاین شیمی کنکور، محیط های آنلاینی هستند که ویژگی های خاص کلاس های درس سنتی شیمی را دارند اما به روش های مختلف. تنظیم کلاس مجازی تعامل انسانی را فراهم می کند، یک جزء حیاتی از آموزش کلاس درس که دوره های درخواستی به شدت فاقد آن هستند. معلمان در یک کلاس مجازی در زمان واقعی با دانش آموزان تعامل دارند. دانش‌آموزان می‌توانند سؤال بپرسند و با همکلاسی‌های خود به همان شیوه‌ای که در کلاس‌های درس سنتی انجام می‌دهند، ارتباط برقرار کنند، هرچند آنلاین باشد

مزایای آموزش کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  و مزایای کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه نسبت به حضوری ها:

یکی از مزیت های کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه این است که مقیاس پذیر هستند تا دانش آموزان بیشتری را در خود جای دهند. چیدمان صندلی در یک کلاس درس سنتی اغلب به تعداد معینی از دانش آموزان محدود می شود. این اطمینان حاصل می شود که دانش آموزان می توانند به راحتی بنشینند و فضای کافی برای خود داشته باشند. از سوی دیگر، کلاس‌های مجازی از راه‌حل‌های جلسات مجازی با ظرفیت بزرگ‌تر استفاده می‌کنند و به دانش‌آموزان بیشتری اجازه می‌دهند در درس‌های عالی به طور همزمان شرکت کنند. این امکان را برای نرخ های تعامل بهتر و عالی فراهم می کند و همچنین اطلاعات را در دسترس تر می کند.

همکاری معلم و دانش آموز از طریق آموزش مجازی امکان پذیر است. یادگیری مجازی تجربه ای جامع را فراهم می کند که به مهارت ها، نیازها، علایق و سبک های یادگیری دانش آموز مرتبط و پاسخگو است. مطالعات متعدد اهمیت رابطه معلم و دانش آموز را از نظر مشارکت دانش آموز و پیشرفت نهایی نشان می دهد. به طور خلاصه، یادگیری مجازی رابطه‌ای است و دانش‌آموزان زمانی که احساس می‌کنند با اساتید خود مرتبط هستند، پیشرفت می‌کنند. دانش آموزان ممکن است به تعامل با همسالان خود ادامه دهند، در گروه کار کنند و تجربه اجتماعی خود را در حین حضور در مدرسه از راه دور حفظ کنند.

علاوه بر این، دیدن چهره یک معلم مورد اعتماد در حال برگزاری یک سخنرانی مجازی زنده ممکن است به دانش آموزان اطمینان بسیار لازم را بدهد. مدل یادگیری مجازی سطوحی از مشارکت، کمک و درک قابل مقایسه با یادگیری حضوری در یک کلاس معمولی را فراهم می کند. در حالی که بیشتر معلمان و دانش آموزان مشتاق بازگشت به کلاس هستند، آموزش مجازی بدون شک بهترین چیز از حضور حضوری در کلاس است.

ویژگی های آموزش کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه

کنفرانس ویدیویی: استفاده از بهترین نرم افزار کنفرانس تحت وب برای تقویت ارتباط یادگیرنده-معلم- یادگیرنده • تخته سفید دیجیتال: امکان نمایش و نمودارهای بلادرنگ

پیام فوری: کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه به مکالمات نوشتاری روی اتصالات با پهنای باند کم اجازه می دهد.

کنترل‌های مشارکت: کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد در مکالمات شرکت کنند، محیط اطراف خود را بی‌صدا کنند، یا به‌صورت دیجیتالی دست‌های خود را “بالا” کنند. • گفتگوهای فرعی: اتاق های پراکنده برای تشویق همکاری بین فراگیران. • ضبط ویدیو: سخنرانی های زنده را به عنوان ویدیوی درخواستی برای مرجع بعدی ذخیره کنید.

رمزگذاری انتها به انتها: کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  برای اطمینان از اینکه فقط یادگیرندگان گواهی شده به کلاس مجازی دسترسی دارند.

انواع کلاس های آنلاین شیمی کنکور

کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه بر اساس کاربری مورد نظر قابل تنظیم هستند. مربیان می توانند از آن به عنوان مکمل یک دوره یا به عنوان پایه ای برای کل دوره استفاده کنند. در هر صورت سازگاری بالایی دارند.

بهبود مجازی: در کلاس آنلاین شیمی بخش اعظم دوره آنلاین در این قالب تکمیل می شود، به استثنای برخی از اجزای آفلاین برای تکمیل سخنرانی ها و برنامه درسی. جلسات حضوری با مربیان یا جلسات مشارکتی با دانش آموزان در مورد یک تکلیف یا پایان نامه مهم، رایج ترین اشکال این مؤلفه ها هستند.

حالت چرخش:  در کلاس آنلاین شیمی چرخش یک استراتژی است که در سبک کلاس درس معکوس یافت می شود. این مستلزم استفاده منظم از کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه و آفلاین است. یادگیری آنلاین اولیه در بسیاری از موقعیت ها با برخوردهای حضوری برای تقویت و ارزیابی اتفاق می افتد.

کاملاً آنلاین:  در کلاس آنلاین شیمی  کلاس درس کاملاً آنلاین نیست یا امکان تعامل چهره به چهره در حالت آفلاین را فراهم می کند. این دوره‌ها می‌توانند همزمان یا ناهمزمان باشند زیرا از فیلم‌های از پیش ضبط‌شده استفاده می‌کنند و از طریق نرم‌افزار جلسات آنلاین از تعامل کم یا بدون تعامل زنده استفاده می‌کنند.

انطباق : در کلاس آنلاین شیمی  در این حالت کلاس مجازی باز می ماند و دانش آموزان می توانند در اوقات فراغت خود به آن دسترسی داشته باشند. در غیر این صورت، یادگیری در گروه‌های کوچک اتفاق می‌افتد و کلاس پیش‌فرض به عنوان نقطه مرجع برای پرس و جوها است.

ترکیب: در کلاس آنلاین شیمی همانطور که از نام آن پیداست، این رویکرد به دانش آموزان اجازه می دهد تا بهترین تکنیک را برای کسب بیشترین دانش انتخاب کنند. این ترکیبی از رویکردهای یادگیری دیجیتالی است که می تواند توسط دانش آموز یا به صورت سازمانی مدیریت شود.

آموزش آنلاین شیمی کنکور

اهمیت یادگیری کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  در تحول آموزش

کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه زمین بازی آموزشی را با اجازه دادن به دانش آموزان در سراسر جهان برای شرکت در کلاس های درس بدون توجه به محل زندگی یا کارشان یکسان می کند. آنها به تقویت چارچوب های آموزشی موجود یا به عنوان ساختار اولیه برای ارائه اطلاعات کمک می کنند.

در کلاس آنلاین شیمی یادگیری فراگیر و دموکراتیک را تشویق می‌کنند و در عین حال هزینه دوره‌ها و گواهینامه‌ها را کاهش می‌دهند. با توجه به اینکه مدارس سنتی جهان را در آینده قابل پیش‌بینی تعطیل خواهند کرد، کلاس‌های درس مجازی و پلت‌فرم‌های جلسات کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  تضمین می‌کنند که آموزش، هر چند به صورت آنلاین و در خانه، ادامه پیدا می‌کند.

 

ویژگی های ابزارهای یادگیری دیجیتال برای کلاس های درس مجازی

کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه که با نرم افزارهای مجازی قدرتمند همکاری می کنند، هم ویژگی های لازم و هم مطلوب را ارائه می دهند. برخی از ویژگی های ابزار دیجیتال عبارتند از:

 

ارتباطات بی‌درنگ: در کلاس آنلاین شیمی  و  کلا هر کلاس مجازی باید دارای ابزارهای پیام‌رسانی برای پشتیبانی از پهنای باند کم بدون به خطر انداختن قابلیت‌های اتصال باشد. فراگیران باید با معلمان و همسالان خود ارتباط برقرار کنند تا سوءتفاهم های ساده ای را که نیازی به مکالمه ویدیویی یا تلفنی ندارند برطرف کنند.

تعاملات ویدئویی HD:در در کلاس آنلاین شیمی این رویکرد حس ارتباط انسانی را حفظ می کند و اطمینان می دهد که دانش آموزان به آن علاقه مند هستند. علاوه بر این، معلم می تواند شروع به استفاده از نرم افزار ویدئو کنفرانس مناسب برای iOS و Android کند.

ویدئوی زنده در کلاس انلاین شیمی:  این عملکرد در مدارس با صدها دانش آموز از سراسر جهان مهم است. کلاس مجازی نیاز به یک راه حل پیشرفته مانند پخش ویدئو دارد.

به اشتراک گذاری امن فایل: در بهترین در کلاس انلاین شیمی  مکانیسم اشتراک گذاری دو طرفه برای کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه ضروری است. به اشتراک گذاری تکالیف، گزارش ها و پروژه ها در یک پلت فرم واحد در محیط آموزشی را تشویق می کند و امکان همکاری یکپارچه را فراهم می کند.

تخته های سفید تعاملی: در بهترین در کلاس انلاین شیمی  تخته های سفید دیجیتال اشتراک گذاری مطالب، علامت گذاری و حاشیه نویسی و ارائه توضیحات دقیق تر را آسان می کند. دانش آموزانی که پروژه یا پایان نامه ای را به کلاس یا معلم خود ارسال می کنند نیز می توانند از آن بهره مند شوند. دستگاه های صفحه لمسی به طور ایده آل برای تخته های سفید دیجیتال مناسب هستند.

ادغام شخص ثالث: در بهترین در کلاس انلاین شیمی   و در  برخی از کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه ممکن است به قابلیت های اضافی نیاز داشته باشند زیرا حتی بهترین نرم افزار کنفرانس ویدیویی همه آن را ندارد. از طریق ارتباط یکپارچه با اشخاص ثالث، ارائه دهندگان دانش ممکن است از سیستم موجود برای بهره مندی دانش آموزان استفاده کرده و آن را افزایش دهند.

گروه های دانشجویی: در بهترین در کلاس انلاین شیمی   یک گروه دانشجوی برجسته امکان پیوند در مورد مسائل آکادمیک و غیر آکادمیک را فراهم می کند، که جزء اصلی کلاس های سنتی است. آنها ارتباط و احساس جامعه را ایجاد می کنند و به عنوان فضای ملاقات برای دانش آموزان برای بحث در مورد درس ها، موضوعات و مفاهیم عالی عمل می کنند.

دیدگاه آموزش از راه دور

با توجه به بحران کنونی جهانی و تغییر دیدگاه آموزشی، آموزش از راه دور در حال افزایش است. فناوری جزء مهمی از رهبری و بخشی از این تحول است. استراتژی‌های توسعه و ارائه محتوا دقیق‌تر، جذاب‌تر و منحصربه‌فردتر می‌شوند. کلاس آنلاین شیمی کنکور و پایه یادگیری فرامرزی را تسهیل می کند، زیرا هیچ محدودیتی برای یادگیری مانند کلاس های درس سنتی وجود ندارد. در همه جا موجود است. کلاس مجازی فقط یکی دیگر از ابزارهای دگرگون کننده در زرادخانه معلم دیجیتال است و محبوبیت و استفاده از آن همچنان رو به افزایش خواهد بود.

کرونا باعث تعطیلی مدارس در سراسر جهان شده است. همچنین منجر به عدم رفتن بیش از 1.2 میلیارد جوان در سراسر جهان به مدرسه شده است. علاوه بر این، آموزش را با معرفی کلاس های کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  به شدت تغییر داده است. طبق تحقیقات، یادگیری آنلاین واقعی حفظ اطلاعات را افزایش می دهد و زمان کمتری را می گیرد، به این معنی که تغییرات ناشی از کرونا باقی می مانند.

با این تغییر ناگهانی در آموزش در سرتاسر جهان، بسیاری در مورد اینکه آیا کلاس‌های درس سنتی هرگز پدید می‌آیند یا اینکه یادگیری آنلاین مجازی حتی در چشم‌انداز پس از کووید-۱۹ نیز ادامه خواهد یافت، تردید دارند. علاوه بر این، تردیدهایی در مورد تأثیر این تغییر ناگهانی بر صنعت آموزش جهانی وجود دارد.

 

 

 

 

سایر شرکت‌ها در حال گسترش مهارت‌های خود برای ایجاد فروشگاهی یک‌جا برای مربیان و دانش‌آموزان هستند. در ابتدا به عنوان یک ابزار داخلی معرفی کرد، شروع به ارائه زمان نامحدود و نامحدود ویدئو کنفرانس به دانش آموزان و معلمان کرده است. به علاوه، قابلیت‌های ترجمه ماشینی قدرتمند، ویرایش همزمان همزمان و ویژگی‌های برنامه‌ریزی تقویم هوشمند وجود داشت! برای انجام این کار به سرعت و در مواقع بحران، از زیرساخت سرور و مهارت های فنی خود در سراسر جهان برای اطمینان از اتصال پایدار استفاده کرده است.

آموزش فنی و آموزش مجازی

، پیشنهاد آموزش از راه دور علی بابا، باید برای هجوم مشابهی آماده می شد. به گفته مدیر عامل آن چن هانگ، “این پلتفرم اخیراً ازادبی کانکت ی فعال کردن کار از راه دور در مقیاس بزرگ استفاده کرده است. همچنین بیش از 340000 سرور ابری اضافی را تنها در دو ساعت نصب کرد. این یک رکورد جدید برای گسترش سریع ظرفیت بود.

نظرات متناقضی در مورد آینده یادگیری وجود دارد. برخی افراد بر این باورند که انتقال سریع و برنامه ریزی نشده به یادگیری آنلاین منجر به تجربه دردناک کاربر می شود و به رشد طولانی مدت آسیب می رساند. اما، دوباره، دیگران بر این باورند که تولد و رشد یک مدل آموزشی ترکیبی جدید وجود خواهد داشت که مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.

 

بسیاری از دانشگاه ها قبلاً انتقال موفقیت آمیزی انجام داده اند. به عنوان مثال، دانشگاه ژجیانگ از  برای گذراندن بیش از 4000 دوره آنلاین فقط در دو هفته استفاده کرد. علاوه بر این، امپریال کالج لندن شروع به ارائه یک دوره در مورد علوم کرونا کرده است، که در حال حاضر بیشترین مشترکین کلاس را دارند

چالش های کلاس کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه

کلاس های کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  مجموعه ای از چالش های خاص خود را برای همه دارند. برخی از دانش‌آموزان برای شرکت در یادگیری دیجیتال تلاش می‌کنند زیرا فاقد اتصال اینترنتی و فناوری قابل اعتماد هستند. این شکاف در بین کشورها و در گروه های اجتماعی-اقتصادی داخل کشورها وجود دارد. به عنوان مثال، بر اساس داده های تحقیقاتی، در مقایسه با 93٪ از دانش آموزان در سوئیس، نروژ و اتریش که یک کامپیوتر برای آموزش دارند، این تعداد در اندونزی تنها 37٪ است.

 

در ایالات متحده، بین خانواده‌های ثروتمند و فقیر تفاوت زیادی وجود دارد: در حالی که تقریباً همه نوجوانان 16 ساله از پیشینه‌های ممتاز ادعا می‌کنند که کامپیوتری برای کار کردن دارند، بیش از 27 درصد از آن‌هایی که در فقیر و فقیر زندگی می‌کنند. آنها نمی کنند. در حالی که برخی از مدارس و دولت‌ها، مانند مدارس نیو ساوت ولز، استرالیا، دستگاه‌های دیجیتالی را در اختیار کودکان نیازمند قرار داده‌اند، بسیاری از این همه‌گیری نگران هستند که شکاف دیجیتالی را عمیق‌تر کند.

آیا یادگیری کلاس انلاین شیمی کنکور و پایه  موثر است؟

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مطالعه آنلاین می تواند از طرق مختلف برای افرادی که به فناوری مناسب دسترسی دارند موفقیت آمیزتر باشد. بر اساس برخی مطالعات، دانش آموزان هنگام مطالعه آنلاین 45 تا 70 درصد مطالب بیشتری را نسبت به 7 تا 910 درصد در کلاس درس به خاطر می آورند. این عمدتاً به این دلیل است که دانش آموزان می توانند سریعتر به صورت آنلاین یاد بگیرند. یادگیری الکترونیکی 30 تا 50 درصد زمان کمتری برای مطالعه نسبت به یک محیط کلاسی معمولی دارد. دانش‌آموزان ممکن است با سرعت خودشان یاد بگیرند، به عقب برگردند و دوباره بخوانند، بگذرند یا از طریق ایده‌هایی که مناسب می‌دانند تسریعکنند.

با این حال، اثربخشی یادگیری آنلاین شیمی در گروه سنی متفاوت است. از آنجایی که حواس دانش آموزان در کلاس انلاین کنکور شیمی به راحتی پرت می شود، دیدگاه استاندارد دانش آموزان، به ویژه کوچکترها، این است که یک محیط سازمان یافته ضروری است. باید تلاش جدی برای تقویت ساختار و حرکت فراتر از تکرارهای کلاسی سنتی از طریق قابلیت های ویدئویی انجام شود تا از مزایای کامل یادگیری آنلاین بهره مند شوید. برای ارائه یک کلاس درس جامع، شخصی و واقعی برای همه باید ابزارهای همکاری و روش های یادگیری متنوعی وجود داشته باشد

معرفی برترین اساتید و دبیران شیمی کنکور ایران

 

جهت هماهنگی کلاس با دبیران برند ایران 

با شماره های زیر تماس بگیرید

 26401062 – 021  یا   7680995-0910

 

با درود

ضمن ادای احترم به تمام همکاران عزیز خود در این مقاله به معرفی بهترین دبیران شیمی ایران و برترین اساتید شیمی از نگاه مشاوران کارنامه خرد خواهیم پرداخت. ملاک ما در انتخاب این افراد صرفا نظر شخصی مشاوران این مجموعه و نظرات دانش آموزان سنوات گذشته میباشد.اگر دبیر خوبی را میشناسید که از نظر شما در این لیست مغفول مانده است،لطفا رزومه و مشخصات ایشان را به گروه رصد کارنامه خرد از طریق تلگرام به شماره 09107680995 ارسال فرمایید.لیست زیر متشکل از بهترین معلمان شیمی ایران میباشد بهترین اساتید شیمی ایران از نگاه کارنامه خرد:

لیست برترین و بهترین اساتید شیمی :

استاد پیمان خواجوی

استاد بهمن بازرگانی شیمی

استاد مهدی صالحی راد

 استاد  محمد رضامصلایی شیمی

 استاد داوود بیرکی شیمی

 استاد حسن پلویی شیمی

 استاد بیژن ابو القاسمی شیمی

استاد امیرحسین کوچیان فرد شیمی

استاد بابک محب شیمی

 استاد کامبیز  فرزانه شیمی

استاد محمد حسین انوشه شیمی

استاد مهدی صالحی راد شیمی

استاد محمدرضا آقاجانی

 استاد محمد رضا محبت شیمی

 استاد رضا بابایی شیمی

 استاد مهران محصص شیمی

 استاد مهدی خواجوی شیمی

استاد پیمان حواجوی شیمی

 استاد مسعود حیدریان شیمی

 استاد خشایار حسینی شیمی

استاد مهدی چلویی شیمی

 استاد امیر لطفی نیا شیمی

  استاد خوش سیما شیمی

  استاد سید احمد دانش ثانی شیمی

  استاد کامران محمدی شیمی

استاد مجید شمس شیمی

 استاد محمد شیخ الاسلامی شیمی

 استاد محمد علی زیرک شیمی

 استاد محمد مرادی  شیمی

 استاد  مصطفی امیرانی شیمی

 استاد عباس مزینانی شیمی

استاد حمید رضا جدی شیمی

 استاد اکبر بیت آزاد شیمی

استاد علیرضا علمداری شیمی

 استاد سعید یوسفیان شیمی

 استاد مهدی جبرئیلی شیمی

 استاد علی اسلامی شیمی

استاد علی کریم پور شیمی

 استاد محمد اصغری شیمی

استاد محمد مهدی خوش باش شیمی

 استاد عطایی (خانم عطایی شیمی)  شیمی

 استاد امین احمدی شیمی

منبع : سایت خرد

منبع : خرد

تگ ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

کلیه حقوق مربوط به کارنامه خرد می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است