قیمت کلاسهای کارنامه خرد

جهت هماهنگی کلاس با دبیران برند ایران 

با شماره های زیر تماس بگیرید

 26401062 – 021  یا   7680995-0910

جهت مشاهده روی کلمه بیشتر کلیک نمایید

 

قیمت کلاس های کارنامه خرد

کلاس کنکور و تقویتی کارنامه خرد

کلاسهای کارنامه خرد هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار میگردد

هزینه کلاسها با توجه به زمانی که ثبت نام را انجام میدهید متفاوت است و البته در برخی از بازه های زمانی،تخفیفات مناسبتی یا فصلی نیز وجود دارد.

 کارنامه خرد توسط  دبیران برند ایران (مهندس مهدی باباخانی و دکتر سامان سلامیان) اداره میگردد و  هزینه کلاسهای کارنامه خرد، به علت استفاده از دبیران برند ایران،اندکی از موسسات مشابه بالاتر است.

جهت اطلاع از آخرین قیمتها و آخرین تخفیفات با واحد مشاوره ما تماس حاصل فرمایید

خط ویژه گروه ثبت نام و مشاوره کارنامه خرد:

021-26401062

قیمت کلاس آنلاین

قیمت کلاس های کارنامه خرد

 

روش ثبت نام کلاسهای کارنامه خرد چگونه است؟

مراحل ثبت نام کلاسهای کارنامه خرد:

1-تماس با مرکز ثبت نام کارنامه خرد به شماره 02126401062  و استعلام قیمت  و جدیدترین تخفیفات و تایم برگزاری کلاس ها

2-دریافت شماره حساب/کارت از همکاران ما و پرداخت شهریه کلاس ها

3-ارسال فیش واریزی به واتساپ موسسه به شماره 09107680995

4- ارسال تاییده به واتساپ شما و ارسال جزوات و گذرواژه پنل کاربری از طرف همکاران ما برای شما و عضویت شما در گروه های رفع اشکال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام کلاس ها با شماره 02126401062   تماس حاصل فرمایید

ثبت نام کارنامه خرد

 

برنامه کلاسهای حضوری و آنلاین کارنامه خرد برای سال تحصیلی جدید چگونه است؟

 

برنامه کلاسهای آنلاین کارنامه خرد (کنکور و تقویتی) :

برنامه کلاسهای آنلاین

 

لیست و برنامه کلاسهای آنلاین کنکور و یازدهم و دهم

 

 

 

 

برنامه کلاسهای کنکور حضوری:

برنامه کلاس کنکور حضوری کارنامه خرد

 

 

 

برنامه کلاسهای حضوری دانش آموزان یازدهمی (یازدهم برای یازدهم):

 

برنامه کلاس حضوری یازدهمی ها

 

برنامه کلاس حضوری یازدهمی ها یازدهم برای یازدهم

 

 

برنامه کلاسهای حضوری دانش آموزان دهمی (دهم برای دهم):

برنامه کلاسهای حضوری دانش آموزان دهمی (دهم برای دهم):

 

برنامه کلاسهای حضوری دانش آموزان دهمی (دهم برای دهم)

 

 

 

با کارنامه خرد، آموختن توسط اساتید برند ایران را تجربه کنید.

کادر اساتید کارنامه خرد:

اساتید کارنامه خرد

 

معرفی کادر اساتید کارنامه خرد

رزومه کادر دروس اختصاصی و مشاوران موسسه کارنامه خرد:

 

رزومه استاد سامان سلامیان مدیر دپارتمان ریاضی کارنامه خرد ( جهت مشاهده کلیک فرمایید  )

رزومه سامان سلامیان

 

 

رزومه استاد مهدی باباخانی مدیر دپارتمان فیزیک کارنامه خرد   ( جهت مشاهده کلیک فرمایید  )

بهترین کلاس نکته و تست فیزیک

 

رزومه استاد مهدی برقعی مدیر دپارتمان مشاوره کارنامه خرد  ( جهت مشاهده کلیک بفرمایید  )

مهدی برقعی مشاور کنکور

 

رزومه استاد پیمان خواجوی مدیر دپارتمان شیمی کارنامه خرد ( جهت مشاهده کلیک فرمایید ) 

پیمان خواجوی

 

 رزومه استاد حسن پلویی مدرس شیمی ( جهت مشاهده کلیک فرمایید )  

شیمی پلویی

 

 

رزومه دکتر زهرا همایونی مدرس زیست شناسی( جهت مشاهده کلیک فرمایید )

دکتر زهرا همایونی زیست

 

معرفی و رزومه دکتر زهرا همایونی زیست شناسی کنکور

 

 

 

 

رزومه استاد  محمد ارباب بهرامی مدرس ریاضی ( جهت مشاهده کلیک فرمایید)

محمد ارباب بهرامی

 

قیمت کلاسهای کارنامه خرد در مقایسه با سایر رقبا به علت استفاده از دبیران برند ایران در تمام دروس در مقایسه با قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس اندکی بیشتر است.

البته به خاطر داشته باشید  قیمت کلاسهای کارنامه خرد و  قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس در بازه های زمانی مختلف ممکن است تغییر نماید که آخرین تغییرات را از مرکز تماس موسسات میتوانید جویا شوید

قیمت کلاسهای کارنامه خرد و قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس به چه عواملی بستگی دارد؟

عواملی که روی قیمت ککلاسهای کارنامه خردو  قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس تاثیر گذار است عبارتند از:

1-شهرت اساتید و بکار گیری دبیران و مشاوران برند و برتر ایران

2-خدمات ارایه شده در کلاسها (آموزش صفر تاصد-نکته و تست و کلاس های جاست تست-کلاسهای رفع اشکالو….

3-محل برگزاری کلاسها و سرور ارائه دهنده خدمات(برخی از موسسات در استدیوهای مجهز کلاس را برگزار میکنند و برخی از طریق تصاویر کوچک اسکای رومی) به عنوان مثال موسسه کارنامه خرد با صرف هزینه های بسیار بالا سرور اختصاصی تهیه نموده  و کلاسها در اسکای روم یا ادبی کانکت برگزار نمیگردد.

آیا قیمت کلاسهای کارنامه خرد و قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس تخفیف نیز دارد؟

معمولا موسسات کنکوری در صورتی که تمام دروس را به صورت پک بردارید به شما تخفیفات ویژه خواهند داد

 

آیا قیمت کلاسهای کارنامه خرد و قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس پس از شروع کلاسها و نیمه راه کمتر میشود؟

خیر زیرا برای کسانیکه از کلاسها جا مکانده اند و دیرتر ثبت نام کرده اند یا کلاسهای کامبک برگزار میگردد یا به فیلم ضبط شده دسترسی داده میشود.البته بهتر است این مورد را از مرکز تماس موسسات جویا شوید

 

آیا قیمت کلاسهای  آنلاین و حضوری موسسه کارنامه خرد و قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس با یکدیگر متفاوت است؟

بله قطعا قیمت کلاسهای حضوری بیشتر است و گاها قیمت کلاس های حضوری تا سه برابر قیمت کلاسهای آنلاین است

قیمت کلاس یا کیفیت کلاس کدام مهمتر است؟

هنگام انتخاب کلاسهای کنکور آنلاین و یا حضوری به هیچ عنوان کیفیت را فدای اندکی اختلاف قیمت نکنید .احتمالا هزینه کلاسهای کارنامه خرد و هزینه کلاسهای کلاسینو و هزینه کلاسهای تاملند و هزینه کلاسهای رایان کلاس و هزینه کلاسهای ماز باهم تفاوت زیادی ندارد سعی کنید نمونه تدریس از دبیران این موسسات معروف را ببینید و بهترین فرد را برای آموزشتان انتخاب کنید.

قطعا اگر کلاسی برایتان مطلوبتر بود،به جای فکر کردن در خصوص تفاوت قیمتها سعی کنید بهترین ها را انتخاب کنید.

قیمت کلاسهای  آنلاین و حضوری موسسه کارنامه خرد و قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس ممکن است تحت تاثیر نقد یا اقساطی پرداخت کردن شما نیز قرار گیرد.معمولا اگر پرداختها به صورت نقد باشد قیمت کلاسها پایینتر برایتان محاسبه میگردد

 

 

در جریان فعالیت های عملی، مشاهده می شود که برخی از دانش آموزان با میل و رغبت بر روی تسلط بر دانش و مهارت های حرفه ای کار می کنند و مشکلاتی که پیش می آید تنها بر انرژی و اشتیاق آنها برای رسیدن به هدفشان می افزاید، در حالی که برخی دیگر به اجبار همه کارها را انجام می دهند. و ظهور بسیاری از موانع مهم به شدت فعالیت آنها را تا از بین بردن فعالیت آموزشی کاهش می دهد.

چنین تفاوت هایی را می توان در شرایط بیرونی یکسان فعالیت آموزشی مشاهده کرد. هنگام توضیح این پدیده، روانشناسان و معلمان اغلب به ویژگی های روانشناختی فردی دانش آموزان مانند سطح هوش (توانایی کسب دانش، مهارت ها، توانایی ها و به کارگیری موفقیت آمیز آنها برای حل مشکلات)، خلاقیت (توانایی توسعه دانش جدید ) متوسل می شوند. خود)، انگیزه یادگیری، ارائه تجربیات مثبت قوی در دستیابی به اهداف یادگیری، عزت نفس بالامنجر به شکل گیری سطح بالایی از آرزوها و غیره می شود. اما هیچ یک از این ویژگی ها برای تضمین شکل گیری نگرش دانش آموز به کار روزمره، سخت و سخت در تسلط بر دانش و مهارت های حرفه ای در شرایط شکست های نسبتاً مکرر یا طولانی کافی نیست. در هر فعالیت پیچیده ای اجتناب ناپذیر است.

مقاله زیر را هم بخوانید:

عوامل موثر در قیمت کلاسهای آموزشی و قیمت کلاسهای کارنامه خرد در مقایسه با سایر رقبا به علت استفاده از دبیران برند ایران در تمام دروس در مقایسه با قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس اندکی بیشتر است.

هنگامی که دانش آموزی بسیار توانا و خلاق با عزت نفس بالا و در ابتدا انگیزه آموزشی قوی  شکست، در یک نوع فعالیت آموزشی با مشکلات جدی مواجه شد و از حرکت به جلو باز ایستاد، در حالی که رفیق بسیار کم استعدادش با موفقیت روبرو شد، می توان مثال زد. بر این مشکلات غلبه کرد و در نهایت به چیزهای بیشتری دست یافت.

برای روشن شدن این پدیده، لازم است انواع اصلی ویژگی های روانشناختی و فیزیولوژیکی افراد و همچنین داده های موجود در مورد تأثیر آنها بر فعالیت های آموزشی دانش آموزان در نظر گرفته شود.

ویژگی های فرآیندهای تحریک و مهار در سیستم عصبی مرکزی با توجه به I.P. پاولوف ویژگی های زیر متمایز می شود: قدرت-ضعف فرآیندهای تحریک (توانایی پاسخگویی مناسب به محرک های قوی بدون وارد شدن به بازداری متعالی)، قدرت-ضعف فرآیندهای بازداری (توانایی کاهش سرعت واکنش به یک محرک بسیار قوی)، تعادل فرآیندهای تحریک و بازداری از نظر قدرت؛ تحرک-اینرسی – میزان انتقال از فرآیندهای بازداری به فرآیندهای برانگیختگی و بالعکس.

ویژگی های نورودینامیک انسان به عنوان پایه فیزیولوژیکی خلق و خو عمل می کند . دومی به مجموعه ای از ویژگی های رسمی- پویا (قدرت و سرعت) رفتار انسان اشاره دارد که به محتوای فعالیت بستگی ندارد و خود را در سه حوزه مهارت های حرکتی، هیجانی و فعالیت عمومی نشان می دهد. خواص سیستم عصبی و مزاج ماهیتی ژنوتیپی دارد و عملاً در طول زندگی تغییر نمی کند، اما فرد با هر مزاجی قادر به هر گونه دستاورد اجتماعی از جمله در فعالیت های آموزشی است، اما این امر از طرق مختلف حاصل می شود.

برای افراد با انواع خلق و خو، برخی شرایط برای یادگیری موفقیت آمیز مساعدتر است، در حالی که شرایط دیگر نامطلوب است. شکل‌های آموزشی سازمانی در مدارس و دانشگاه‌های مدرن برای افراد دارای سیستم عصبی قوی و متحرک مطلوب‌تر است، بنابراین تعداد آن‌ها که خوب درس می‌خوانند بیشتر از افراد دارای سیستم عصبی ضعیف و بی‌تحرک هستند. دومی ها نیاز به توسعه تکنیک های جبرانی دارند تا با الزامات فعالیتی سازگار شوند که به خلق و خوی آنها مربوط نیست. مشکلات زیر برای دانش آموزان با سیستم عصبی ضعیف مشخص می شود:

مقاله زیر را هم بخوانید:

عوامل موثر در قیمت کلاسهای آموزشی و قیمت کلاسهای کارنامه خرد در مقایسه با سایر رقبا به علت استفاده از دبیران برند ایران در تمام دروس در مقایسه با قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس اندکی بیشتر است.

کار طولانی و سخت

مسئولیت پذیر، مستلزم استرس عصبی ذهنی یا عاطفی مستقل، کار کنترلی یا معاینه است، به ویژه زمانی که کمبود زمان وجود دارد.

در شرایطی کار کنید که معلم یک سوال غیرمنتظره می پرسد و نیاز به پاسخ شفاهی دارد (وضعیت پاسخ کتبی بسیار مطلوب تر است)

کار پس از پاسخ ناموفق، توسط معلم منفی ارزیابی شد

کار در موقعیتی که مستلزم حواس پرتی مداوم است (به اظهارات معلم، به سؤالات سایر دانش آموزان)

کار در موقعیتی که مستلزم توزیع توجه یا تغییر آن از یک نوع کار به نوع دیگر است

کار در یک محیط پر سر و صدا و متلاطم

با یک معلم تندخو، بی بند و بار و غیره کار کنید.

برای کاهش اثرات منفی این نوع، مطلوب است که معلم از تکنیک های زیر استفاده کند:

دانش آموز را در شرایط محدودیت زمانی شدید قرار نداد، اما زمان کافی برای آماده شدن داد

بیشتر اوقات به دانش آموز اجازه می دهد تا به صورت کتبی پاسخ دهد

اغلب دانش آموز را به تنش زدایی و افزایش اعتماد به نفس تشویق و تشویق می کند

به شکل ملایم در صورت پاسخ نادرست ارزیابی های منفی داد. به بررسی و تصحیح کار تکمیل شده زمان داد.

دانش آموزی که دارای سیستم عصبی بی اثر است در شرایط زیر دچار مشکلاتی می شود:

مقاله زیر را هم بخوانید:

عوامل موثر در قیمت کلاسهای آموزشی و قیمت کلاسهای کارنامه خرد در مقایسه با سایر رقبا به علت استفاده از دبیران برند ایران در تمام دروس در مقایسه با قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس اندکی بیشتر است.

هنگامی که وظایف به طور همزمان ارائه می شوند، از نظر محتوا و روش های حل مختلف

هنگامی که مطالب توسط معلم با سرعت کافی ارائه می شود.

زمانی که زمان تکمیل کار به شدت محدود است

هنگامی که برای انواع کارهای اضافی، برای پاسخ به معلم یا رفقا، حواس پرتی مکرر از کار اصلی مورد نیاز است.

زمانی که بهره وری تسلط بر مطالب در مراحل اولیه درک یا حفظ آن ارزیابی می شود

زمانی که نیاز به پاسخ سریع به یک سوال غیر منتظره و غیره است.

بر این اساس، معلم را می توان هنگام کار با دانش آموزان بی تحرک توصیه کرد:

 

نیازی به دخالت فوری و فعال در کار نداشته باشید، بلکه فرصت دهید تا به تدریج درگیر کار شوید

به اجرای همزمان چندین کار ناهمگن نیاز نداشته باشید.

در ابتدای درس یا مطالب جدید نظرسنجی انجام ندهید.

نکته اصلی این است که به چنین دانش آموزانی کمک کنیم تا مناسب ترین راه ها و تکنیک ها را برای سازماندهی فعالیت های آموزشی پیدا کنند تا سبک فردی خود را توسعه دهند.

 

دانش آموزان با سیستم عصبی ضعیف می توانند در موقعیت هایی که نیاز به کار یکنواخت دارند با موفقیت عمل کنند، در صورت لزوم طبق یک طرح یا الگو عمل کنند. آنها می توانند کار مستقل را به خوبی سازماندهی کنند، آن را با دقت برنامه ریزی کنند و نتایج را کنترل کنند و به حداکثر خطای خود دست یابند.

 

علیرغم بحث‌پذیری رویکرد گونه‌شناختی به مزاج و مبانی فیزیولوژیکی آن، داده‌های تجربی توصیف‌شده در بالا می‌تواند به حل بسیاری از مشکلات آموزشی، هم از نظر بهینه‌سازی مبانی سازمانی و روش‌شناختی تدریس و هم از نظر کمک به دانش‌آموزان در ایجاد سبک فردی کمک کند. فعالیت و ارتباطات از این گذشته، این انواع افراطی هستند که اغلب به کمک روانشناختی و آموزشی نیاز دارد

مقاله زیر را هم بخوانید:

عوامل موثر در قیمت کلاسهای آموزشی و قیمت کلاسهای کارنامه خرد در مقایسه با سایر رقبا به علت استفاده از دبیران برند ایران در تمام دروس در مقایسه با قیمت کلاس های کلاسینو و قیمت کلاس های تاملند و قیمت کلاس های ماز و قیمت کلاس های رایان کلاس و قیمت کلاس های آنلاین آکادمی و قیمت کلاس های آی کلاس اندکی بیشتر است.

 

تگ ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۲ پاسخ به “قیمت کلاسهای کارنامه خرد”

  1. علی گفت:

    سلام اگر دانش آموز کلاس هفتم باشه میتونه در کلاس های آنلاین دهم شرکت کنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

کلیه حقوق مربوط به کارنامه خرد می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است