بهترین کتاب فیزیک کنکور

در حال حاضر، بهترین کتاب فیزیک کنکور  با قلم مهندس مهدی باباخانی در کتاب فروشی های معتبر ایران موجود است.برای خرید این کتاب میتواننید با شماره تماس و مرکز پیام کارنامه خرد تماس حاصل فرمایید

چرا کتاب فیزیک کارنامه خرد،بهترین کتاب فیزیک کنکور است؟

1-در کتاب فیزیک کارنامه خرد آموزش، بصورت کامل و صفر تا صد است

2-در کتاب فیزیک کارنامه خرد تمامی نکته های تستی در این کتاب آموزش داده شده است

3-در کتاب فیزیک کارنامه خرد بعد از بیان هرنکته بلافاصه تست خوبی از مبحث مربوطه حل گردیده است.

4-در کتاب فیزیک کارنامه خردکتاب به زبان خودمانی و بدون تکلف نوشته شده و به راحتی میتوان با آن ارتباط برقرار کرد

5-در کتاب فیزیک کارنامه خرد تستهای زیادی در پایان هرفصل قرارداه شده که با حل آنها به تمام تیپهای احتمالی کنکور تسلط خواهید یافت

بهترین کتاب فیزیک کنکور ایران

تحلیل بهترین کتاب فیزیک کنکور ایران

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور باید همه موضوعات را با دقت بخوانیم. پاسخ ها را از موضوعاتی که بیشتر می دانیم شروع می کنیم. هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور اگر مسئله ای کار را به اندازه کافی برای ما سخت می کند، نباید دلیل ناامیدی باشد. ما آن را برای آخر می گذاریم و وقت خود را تلف نمی کنیم.

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور  و قبل از شروع حل یک مشکل ، آن را دو یا سه بار با دقت می خوانیم (ممکن است مشکلاتی را پنهان کند که در نگاه اول قابل مشاهده نیستند).

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور سوالی که ما را به یاد سوال متناظر کتابمان می اندازد، دوباره آن را با دقت می خوانیم. یک تغییر جزئی ما را از موضوع خارج می کند.

زمان مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور ما مطمئن می شویم که هر موضوع به چه چیزی نیاز دارد تا پاسخ داده شود و در “پیش نویس” کلمات کلیدی را برای نکاتی که به آنها اشاره خواهیم کرد یادداشت می کنیم. برای صرفه جویی در زمان، نیازی نیست که موضوعی را در کلیپ بورد توسعه دهیم و سپس آن را با استفاده از یادداشت های کلیپ بورد به استخوان کپی کنیم. نیازی به قرار دادن عنوان “پیش نویس” در وهله اول نیست، زیرا ممکن است وقت نداشته باشیم که از صفحات آخر برخی از راه حل های کامل را منتقل کنیم، بنابراین می توان برخی از صفحات آخر را خوب اعلام کرد.

حین بهترین کتاب فیزیک کنکور در طول پاسخ ، چندین بار موضوع را مرور می کنیم تا مطمئن شویم که از موضوع دور نشده ایم. در صورتی که چیزی را فراموش کرده باشیم، پس از اتمام پاسخ، موضوع را دوباره می خوانیم.

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور پاسخ هایی که می دهیم باید از نظر وضوح، دقت و کامل بودن معنا متمایز شوند. ما با نوشتن دقیق و واضح به سوالات پاسخ می دهیم. املا و ظاهر نوشته نقش خود را ایفا می کند. از سوال به سوال حداقل دو ردیف خالی بگذارید.

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور سعی می کنیم با تخصیص مناسب زمان به سوالات پاسخ دهیم. زمان یک دشمن کلیدی است، اما اگر به درستی تخصیص داده شود به یک متحد تبدیل می شود.

وقتی مشغول مطالعه بهترین کتاب فیزیک کنکور اگر وقت نداریم موضوعی را توسعه دهیم، آن را به طور خلاصه به پایان می رسانیم.

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور یادداشت می کنیم به چند موضوع (پانوشت، سؤالات فردی) پاسخ داده ایم تا فراموش نکنیم به یک یا دو بار پاسخ دهیم.

 

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور تکمیل ها بدون ستاره و غیره، اما با یک اشاره معمولی ساخته می شوند. هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور در «30 دقیقه» آخر، اگر چیزی باقی مانده باشد، نوشته هایمان را بررسی می کنیم، اشتباهات را تصحیح می کنیم و حذفیات را پر می کنیم.

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور و هنگام تست زنی ما تسلیم نمی شویم، تا آخرین لحظه تلاش می کنیم.

ما ناامید نمی شویم

برخی از نکات و فصول بهترین کتاب فیزیک کنکور نقاط قوت شما هستند و برخی نه. اگر در امتحان همه چیز آنطور که انتظار داشتید پیش نرفت، این به شما بستگی دارد که در درس های بعدی به همان سختی ادامه دهید. فراموش نکنید که هر ساله پایگاه ها با توجه به عملکرد نامزدها تشکیل می شود، بنابراین هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می تواند بیفتد.

هنگام مطالعه  بهترین کتاب فیزیک کنکور مطمئن باشید که در 8 ساعت آخر قبل از امتحان نهایی نمی توانید چیزی یاد بگیرید. قبل از صبح روز بعد به ذهن خود استراحت دهید و سعی نکنید مطالب بیشتری یاد بگیرید یا تمرین های جدید را حل کنید. یک وعده غذایی سبک برای عصر و صبحانه ای را انتخاب کنید که شما را راضی کند

تگ ها: , , , , , , , , , ,

۲ پاسخ به “بهترین کتاب فیزیک کنکور”

  1. مهدی گفت:

    داداش فیزیک های کارنامه خرد رو چطوری بخرم؟!
    فیزیک دهم و یازدهم و دوازدهم تجربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

کلیه حقوق مربوط به کارنامه خرد می باشد و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است